628 - Oljemålning 1700-1800-tal

776847

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR 1700/1800-tal, porträtt, olja på koppar på pannå, osignerad, ram från tiden, 21.5x16 cm

mindre skador

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Biblioteket

Budhistorik (20 bud)
0
6156163
6156020
3 800
6153473
3 600
6156019
3 600

Slutpris SEK:
413 EUR, 493 USD
Utropspris SEK: