627 - Unge hr La Croix oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

776843

AUGUST MALMSTRÖM, möjligen, unge her La Croix, olja på duk uppfordrad på pannå, osignerad men tillskriven á tergo, ca 18 x 14 cm.

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Biblioteket

776843 - 627 - Unge hr La Croix oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (23 bud)
6122576
1 700
6119493
1 600
6113081
6119492
6113081
1 400

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK:
1 800

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.