626 - Kvinna med hatt oljemålning

776835

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), kvinna med hatt och halsduk, otydlig signatur, olja på duk, ca 65 x 55 cm

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Biblioteket

Budhistorik (16 bud)
0
6156148
6153696
6154994
6153696
900

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK: