626 - Kvinna med hatt oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

776835

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), kvinna med hatt och halsduk, otydlig signatur, olja på duk, ca 65 x 55 cm

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Biblioteket

776835 - 626 - Kvinna med hatt oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (5 bud)
6114848
450
6108627
6086805
6108625
6086805

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.