625 - Mansporträtt akvarell

Föregående | Översikt | Nästa

776826

OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER (1800-tal, (2) mansporträtt, osignerade, akvarell med täckvitt, ca 20 x 15 respektive 17 x 14 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Biblioteket

776826 - 625 - Mansporträtt akvarell
Din e-postadress

Fråga
Skicka
625 - Mansporträtt akvarell

Budhistorik (1 bud)

6092078
2020-07-25 18:02:47

2020-08-21, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.