624 - C Walch oljemålning

776816

C WALCH (1800-/1900-tal), skäggig åldring med pipa, olja på pannå, ca 27 x 21 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Biblioteket

624 - C Walch oljemålning

Budhistorik (1 bud)

0
6156706

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK: