622 - Mansporträtt oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

776682

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), mansporträtt, olja på duk, osignerat, enkligt blyertspåskrift på ramen kan konstnären kan möjligen vara Robert Ekman, Finland, 1808-1873, ca 34 x 29 cm

Dukskador; hål, repor

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Biblioteket

776682 - 622 - Mansporträtt oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (2 bud)

6085775
6084018

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.