621 - Kvinnoprträtt oljemålning

776678

ANNA JANSSON (1800-tal), äldre kvinna i svart, olja på duk, signerad Anna Jansson, ca 40 x 29 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Biblioteket

Budhistorik (13 bud)
0
6094879
950
6157853
900
6094879
850
6157835

Slutpris SEK:
112 EUR, 136 USD
Utropspris SEK: