621 - Kvinnoprträtt oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

776678

ANNA JANSSON (1800-tal), äldre kvinna i svart, olja på duk, signerad Anna Jansson, ca 40 x 29 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Biblioteket

776678 - 621 - Kvinnoprträtt oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (5 bud)
6094879
550
6089233
500
6089750
500
6089233
6086423

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.