620 - Mansprofil oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

776668

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), profil av ung man, olja på duk, osignerat, ca 18 x 16 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Biblioteket

776668 - 620 - Mansprofil oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
620 - Mansprofil oljemålning

Budhistorik (1 bud)

6137293
2020-08-14 07:19:28

2020-08-21, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.