619 - Porträtt av herre oljemålning

776665

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), herrporträtt, olja på duk, otydlig monogramsignatur, ca 27 x 21 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Biblioteket

Budhistorik (15 bud)
0
1 300
6085777
6117386
950
6085777
900
6117384
850

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 160 USD
Utropspris SEK: