619 - Porträtt av herre oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

776665

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), herrporträtt, olja på duk, otydlig monogramsignatur, ca 27 x 21 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Biblioteket

776665 - 619 - Porträtt av herre oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (15 bud)
6085777
6117386
950
6085777
900
6117384
850
6085777

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.