618 - Dam i rött oljemålning

776658

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), porträtt av dam i rött, olja på pannå, osignerad, ca 21 x 16 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Biblioteket

618 - Dam i rött oljemålning

Budhistorik (14 bud)
0
1 600
6157331
1 600
6156720
6156720
6085774

Slutpris SEK:
1 600
165 EUR, 197 USD
Utropspris SEK: