618 - Dam i rött oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

776658

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), porträtt av dam i rött, olja på pannå, osignerad, ca 21 x 16 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Biblioteket

776658 - 618 - Dam i rött oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
618 - Dam i rött oljemålning

Budhistorik (11 bud)
6085774
6109644
950
6085774
900
6109643
850
6085774

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.