617 - Gossporträtt oljemålning

776649

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR /1800-/1900-tal), gossporträtt, olja på duk, osignerad, ca 47 x 33 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Biblioteket

Budhistorik (13 bud)
0
6082400
900
6099240
850
6082400
6093125
750

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK: