617 - Gossporträtt oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

776649

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR /1800-/1900-tal), gossporträtt, olja på duk, osignerad, ca 47 x 33 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Biblioteket

776649 - 617 - Gossporträtt oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (13 bud)
6082400
900
6099240
850
6082400
6093125
750
6082400
700

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.