616 - Elsa Nordenfelt oljemålning

776639

ELSA NORDENFELT (1900-tal), fiskargubbe, olja på pannå, signerad Elsa Nordenfelt, ca 47 x 33 cm

vissa repor

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Biblioteket

Budhistorik (14 bud)
0
950
6153555
950
6137738
900
6146154
900
6137738
850

Slutpris SEK:
950
98 EUR, 117 USD
Utropspris SEK: