616 - Elsa Nordenfelt oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

776639

ELSA NORDENFELT (1900-tal), fiskargubbe, olja på pannå, signerad Elsa Nordenfelt, ca 47 x 33 cm

vissa repor

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Biblioteket

776639 - 616 - Elsa Nordenfelt oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (9 bud)
6137738
750
6137735
700
6134141
650
6137733
600
6134141
550

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
750
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.