713 - Eva Holmberg-Jacobsson oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

776629

EVA HOLMBERG-JACOBSSON (1910-2003), dam i lila, olja på duk, signerad Eva Holmberg-J, ca 56 x46 cm

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Sovrum

776629 - 713 - Eva Holmberg-Jacobsson oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (22 bud)
6135116
6134858
6134842
1 900
6134595
1 800
6134840
1 700

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.