615 - Teckning ung beduin

776622

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-/1900-tal), ung beduin, krita och täckvitt på papper, osignerad, ca 55 x 35 cm

Konst, Teckningar, Gamla kassan, Biblioteket

615 - Teckning ung beduin

Budhistorik (9 bud)
0
750
6157335
750
6147996
700
6147996
600
6131198
550

Slutpris SEK:
750
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK: