615 - Teckning ung beduin

Föregående | Översikt | Nästa

776622

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-/1900-tal), ung beduin, krita och täckvitt på papper, osignerad, ca 55 x 35 cm

Konst, Teckningar, Gamla kassan, Biblioteket

776622 - 615 - Teckning ung beduin
Din e-postadress

Fråga
Skicka
615 - Teckning ung beduin

Budhistorik (6 bud)
6131198
550
6103062
500
6128401
450
6103062
6128400

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.