614 - Agda Nordlöf oljemålning

776621

AGDA NORDLÖF (1884-1965), sydländsk kvinna i hatt, olja på duk, signerad Agda Nordlöf, ca 62 x 50 cm

oramad

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Biblioteket

Budhistorik (14 bud)
0
2 800
6156029
2 800
6157189
2 600
6156029
6152970

Slutpris SEK:
2 800
288 EUR, 328 USD
Utropspris SEK: