614 - Agda Nordlöf oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

776621

AGDA NORDLÖF (1884-1965), sydländsk kvinna i hatt, olja på duk, signerad Agda Nordlöf, ca 62 x 50 cm

oramad

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Biblioteket

776621 - 614 - Agda Nordlöf oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (6 bud)
6117579
550
6089223
500
6117578
450
6089223
6117577

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.