487 - Brasskärm gustaviansk stil

776620

BRASSKÄRM, gustaviansk stil, träskuret krön, detaljer i pastellage, vitmålad samt delvis bronserad, 1800-/1900-tal, höjd ca 114 x 85 cm

bruksslitage, saknar "fyllning" med broderi

Diverse, Hem, Gamla kassan, Wedgewood salongen

Budhistorik (2 bud)

0
600
6155668
6153042

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK: