487 - Brasskärm gustaviansk stil

Föregående | Översikt | Nästa

776620

BRASSKÄRM, gustaviansk stil, träskuret krön, detaljer i pastellage, vitmålad samt delvis bronserad, 1800-/1900-tal, höjd ca 114 x 85 cm

bruksslitage, saknar "fyllning" med broderi

Diverse, Hem, Gamla kassan, Wedgewood salongen

776620 - 487 - Brasskärm gustaviansk stil
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik

2020-08-21, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.