482 - Sängbord / pottskåp mahogny

776614

SÄNGBORD / pottskåp, sengustaviansk stil, fanerat i mahogny, mässingsdetaljer, sarg, utdragbar skiva, låda, dörrpar, 1900-talets första hälft, höjd ca 47, 50 x 34 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Wedgewood salongen

Budhistorik (25 bud)
0
2 400
6154404
2 400
6153392
6143400
6143400
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK: