480 - Fällbord 1800-tal

776612

FÄLLBORD, underrede i bonad bok, alrotsfanerad skiva, omkring 1800, höjd 72 / 100, Ø 51 cm

Slitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Wedgewood salongen

480 - Fällbord 1800-tal

Budhistorik (21 bud)
0
3 800
6156678
6155081
1 400
6156674
1 300
6155081

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK: