476 - Sybord gustavianskt

776608

SYBORD, gustavianskt, mahogny, låda, kopplat underrede, 1700-/1800-tal, höjd ca 74, 47 x 36 cm

Slitage, lös listdel, listdel saknas, något maskstunget, ursprunglig låsbricka sanas

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Wedgewood salongen

476 - Sybord gustavianskt

Budhistorik (24 bud)
0
6156657
6139627
2 800
6139627
2 600
6088722
2 400

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK: