612 - UIng flicka oljemålning

776601

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-/1900-tal), ung flicka, olja på duk, osignerad, ca 53 x 42 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Biblioteket

612 - UIng flicka oljemålning

Budhistorik (8 bud)
0
650
6153521
650
6156331
600
6153521
550
6156328
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK: