611 - Kvinna i stråhatt oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

776595

MONOGRAMMISTEN C Ö, kvinna i stråhatt, olja på pannå, monogramsignerad och daterad -42, ca 62 x 50 cm

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Biblioteket

776595 - 611 - Kvinna i stråhatt oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (2 bud)

6131490
6120848

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.