610 - Emma Ekwall oljemålning

776591

EMMA EKWALL (1838-1925), Flicka, katt och garnnystan, olja på pannå, signerad E A Ekwall, ca 31 x 22 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Biblioteket

610 - Emma Ekwall oljemålning

Budhistorik (41 bud)
0
10 500
6152133
10 500
6152124
10 000
6152124
9 800
6152127
9 600

Slutpris SEK:
10 500
1 079 EUR, 1 230 USD
Utropspris SEK:
8 000