610 - Emma Ekwall oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

776591

EMMA EKWALL (1838-1925), Flicka, katt och garnnystan, olja på pannå, signerad E A Ekwall, ca 31 x 22 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Biblioteket

776591 - 610 - Emma Ekwall oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
610 - Emma Ekwall oljemålning

Budhistorik (14 bud)
6116185
6097473
6100538
6097473
1 900
6100537
1 800

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:
8 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.