608 - Kolteckning kvinnoporträtt

Föregående | Översikt | Nästa

776579

ODIENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-1900-tal), sittande kvinna, kol på papper, osignerad, ca 90 x 70 cm

Fuktfläck

Konst, Teckningar, Gamla kassan, Biblioteket

776579 - 608 - Kolteckning kvinnoporträtt
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (5 bud)
6100417
500
6105409
450
6100417
6105406
6100417

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.