607 - Evert Fährm oljemålning

776568

EVERT FÄHRM (1901-1971), flicka med blommor, olja på pannå, signerad Evert Fährm, ca 42 x 34 cm

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Biblioteket

607 - Evert Fährm oljemålning

Budhistorik (35 bud)
0
6 800
6157290
4 200
6156351
6157282
6156351
3 800

Slutpris SEK:
6 800
699 EUR, 796 USD
Utropspris SEK: