607 - Evert Fährm oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

776568

EVERT FÄHRM (1901-1971), flicka med blommor, olja på pannå, signerad Evert Fährm, ca 42 x 34 cm

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Biblioteket

776568 - 607 - Evert Fährm oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
607 - Evert Fährm oljemålning

Budhistorik (26 bud)
6119482
6112071
6119481
6112071
1 900
6119480
1 800

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.