606 - Ralph Bergholtz oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

776561

RALPH BERGHOLTZ (1908-1988), civilgardist, signerad "R Bergholtz Mallorca -38", olja på

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Biblioteket

776561 - 606 - Ralph Bergholtz oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (4 bud)

6131896
450
6131554
6105341
6102738

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.