711 - Flickprofil oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

776555

MONOGRAMISTEN O M (1800-1900-tal), flickprofil, olja på pannå, monogramsignerad och daterad 1913, ca 24 x 29 cm

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Sovrum

776555 - 711 - Flickprofil oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
711 - Flickprofil oljemålning

Budhistorik (1 bud)

6081966
2020-07-22 16:39:25

2020-08-22, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.