605 - Magnus Creutz oljemålning

776548

MAGNUS CREUTZ (1909-1989), Blomhatten, olja på duk, signerad Creutz, ca 46 x 37 cm

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Biblioteket

Budhistorik (39 bud)
0
6 200
6157833
5 400
6156384
5 200
6157832
5 200
6156384
5 000

Slutpris SEK:
6 200
637 EUR, 726 USD
Utropspris SEK: