605 - Magnus Creutz oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

776548

MAGNUS CREUTZ (1909-1989), Blomhatten, olja på duk, signerad Creutz, ca 46 x 37 cm

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Biblioteket

776548 - 605 - Magnus Creutz oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (23 bud)
6119479
6117463
6119478
1 900
6117463
1 800
6119477
1 700

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.