604 - Flickporträtt oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

776539

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), handarbetande flicka, olja på duk, ca 44 x 35 cm

Slitage, saknar ram

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Biblioteket

776539 - 604 - Flickporträtt oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (1 bud)

6086515
2020-07-23 21:02:18

2020-08-21, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.