603 - Ralph Bergholtz oljemålning

776526

RALPH BERGHOLTZ (1908-1988), Dam med hatt och flor, olja på duk, signerad och daterad Bergholtz -36, ca 57 x 43

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Biblioteket

Budhistorik (20 bud)
0
1 800
6153988
1 800
6153965
1 700
6153987
1 600
6153965

Slutpris SEK:
1 800
185 EUR, 211 USD
Utropspris SEK: