603 - Ralph Bergholtz oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

776526

RALPH BERGHOLTZ (1908-1988), Dam med hatt och flor, olja på duk, signerad och daterad Bergholtz -36, ca 57 x 43

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Biblioteket

776526 - 603 - Ralph Bergholtz oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (2 bud)

6100977
6087678

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.