708 - Skulptur 1700-/1800-tal

776315

SKULPTUR, sakral, skuret trä, bemålad och delvis förgylld, 1700-tal, höjd/längd ca 55 cm

Åldersrelaterat slitage, färgbortfall

Konst, Skulpturer, Gamla kassan, Sovrum, Diverse

708 - Skulptur 1700-/1800-tal

Budhistorik (30 bud)
0
6 000
6160379
5 200
6156216
5 000
6152801
4 800
6152570
4 600

Slutpris SEK:
6 000
617 EUR, 703 USD
Utropspris SEK:
6 000