707 - Skulpturer 1700-tal

776310

SKULPTURER, 1 par, i form av fackelbärande änglar, träskurna och bemålade, 1700-tal,

Proveniens
Ripagården

Åldersrelaterat slitage

Konst, Skulpturer, Gamla kassan, Sovrum, Diverse, Diverse

707 - Skulpturer 1700-tal

Budhistorik (49 bud)
0
12 500
6160203
12 500
6161061
12 000
6160203
11 500
6161059
11 000

Slutpris SEK:
12 500
1 274 EUR, 1 540 USD
Utropspris SEK:
12 000