706 - Skulpturer 1700-tal

776305

SKULPTURER, 1 par, i form av ljusbärande änglar, träskurna och bemålade, 1700-tal, höjd ca 38 cm

Proveniens
Märta och Carl Adolpsson Helsingborg

Åldersrelaterat slitage, lagningar

Konst, Skulpturer, Gamla kassan, Sovrum, Diverse

706 - Skulpturer 1700-tal

Budhistorik (69 bud)
0
19 000
6149798
19 000
6153923
18 500
6149798
18 000
6153922
17 500

Slutpris SEK:
19 000
1 953 EUR, 2 225 USD
Utropspris SEK:
12 000