706 - Skulpturer 1700-tal

Föregående | Översikt | Nästa

776305

SKULPTURER, 1 par, i form av ljusbärande änglar, träskurna och bemålade, 1700-tal, höjd ca 38 cm

Proveniens
Märta och Carl Adolpsson Helsingborg

Åldersrelaterat slitage, lagningar

Konst, Skulpturer, Gamla kassan, Sovrum, Diverse

776305 - 706 - Skulpturer 1700-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
706 - Skulpturer 1700-tal

Budhistorik (42 bud)
6126586
6 800
6130541
6 600
6126586
6 400
6126188
6 200
6125562
6 000

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
6 800
699 EUR, 796 USD
Utropspris SEK:
12 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.