705 - Pottskåp mahogny

776294

POTTSKÅP / SÄNGBORD, sengustaviansk stil, fanerat i mahogny, mässingsdetaljer, tråg, utdragbar skiva, låda, dörrpar, 1900-tal, höjd ca 78, 41 x 30 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Sovrum

705 - Pottskåp mahogny

Budhistorik (20 bud)
0
5 600
6161141
3 200
6160993
6143407
2 800
6143407
2 400

Slutpris SEK:
5 600
576 EUR, 656 USD
Utropspris SEK: