704 - Pottskåp mahogny

776284

POTTSKÅP / SÄNGBORD, sengustaviansk stil, fanerat i mahogny, mässingsdetaljer, 2 lådor, dörrpar, 1900-tal, höjd ca 78, 53 x 37 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Sovrum

704 - Pottskåp mahogny

Budhistorik (18 bud)
0
3 200
6161493
6161310
6161488
1 900
6161310
1 800

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK: