703 - Spegel sengustaviansk

776277

SPEGEL, sengustaviansk, träskuren dekor och pastellage, bronserad, krönt av bandrosett, genombrytet nollgaller, medaljong med vestal, nordeuropa, omkring 1800, ca 123 x 46 cm

Proveniens
Carl-Fredrik af Peterséns

Bruksslitage

Speglar, Gamla kassan, Sovrum

703 - Spegel sengustaviansk

Budhistorik (32 bud)
0
6 600
6157199
6 600
6154955
6 400
6157197
6 200
6154955
5 200

Slutpris SEK:
6 600
678 EUR, 773 USD
Utropspris SEK: