703 - Spegel sengustaviansk

Föregående | Översikt | Nästa

776277

SPEGEL, sengustaviansk, träskuren dekor och pastellage, bronserad, krönt av bandrosett, genombrytet nollgaller, medaljong med vestal, nordeuropa, omkring 1800, ca 123 x 46 cm

Proveniens
Carl-Fredrik af Peterséns

Bruksslitage

Speglar, Gamla kassan, Sovrum

776277 - 703 - Spegel sengustaviansk
Din e-postadress

Fråga
Skicka
703 - Spegel sengustaviansk

Budhistorik (21 bud)
6121662
3 600
6097629
3 400
6094253
3 200
6084146
6094241

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
3 600
370 EUR, 422 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.